تحقيق نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیک

دانلود تحقيق با موضوع نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیک، در قالب word و در 18 صفحه، قابل ویرایش. چکیده تحقیق: توسعه سیستم های الکترونیکی در سدهتحقيق نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیک|34012058|k-status|نقش پرداخت الکترونیکی,تحقق نظام اداری الکترونیک,نظام اداری الکترونیک توسعه نظام اداری الکترونیک,تحقیق نظام اداری الکترونیک,مقاله نظام اداری الکترونیک,پایان نامه نظام اداری الکترونیک,پروژه نظام اداری الکترونیک,دانلود تحقیق نظام اداری الکترونیک
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تحقيق نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیکرا مشاهده می نمایید .

دانلود تحقيق با موضوع نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیک،

در قالب word و در 18 صفحه، قابل ویرایش.چکیده تحقیق:

توسعه سیستم های الکترونیکی در سده اخیر و ورود اینترنت به عرصه کسب و کار، موجب تغییر اساسی در نحوه تبادلات فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی جوامع شده است. ورود سخت افزارها در ابتدای توسعه سیستم ها تا حدود زیادی باعث تسریع و تسهیل کارها گردید و به دنبال آن با توسعه نرم افزارها به میزان قابل ملاحظه ای، فرآیند های دستی و زمان بر ماشینی و تسهیل شدند. ورود اینترنت به این عرصه باعث تحول چشمگیر در ارتقاء این فرآیند ها شد. تسهیل فرآیند های دست و پا گیر و پیچیده اداری به کمک اینترنت و قابلیت های فراوان آن، نظام اداری سنتی را به نظام اداری الکترونیک تبدیل نموده است.


این نظام اداری جدید اداری، الزامات فراوان و مزایای بی شماری است که سرعت و دقت و نگهداری و بایگانی حجم انبوهی از اطلاعات منظم و مرتب جزئی از این مزایا است. اما بخش تاثیر گذار این مجموعه قابلیت پرداخت الکترونیکی است. در این مرحله نیز بدون مراجعه به بانک و استفاده از نقدینگی و با سرعت و دقت و بدون اتلاف وقت، پرداخت صورت می گیرد.


در این مقاله سعی می شود شناخت بیشتری انواع روش های پرداخت الکترونیکی پیدا کنیم و سپس وضعیت موجود این روش ها و تاریخچه آن در ایران شناسائی شده و تاثیر آن ها در نظام اداری الکترونیکی تشریح شود و با بیان یک Case Study، وضعیت نابسامان پرداخت های الکترونیکی در ایران بیشتر مورد مداقه قرار گرفته و راهکارهای توسعه آن اعلام شود.