گزارش كارآموزي عمران مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی

دانلود گزارش کارآموزی با موضوع مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی، در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل: سپاسگزاري مقدمه معرفي پروژه مطالعات ژئوتگزارش كارآموزي عمران مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی|34020699|k-status|گزارش كارآموزي عمران,گزارش کارآموزی مطالعات ژئوتکنیک,گزارش کارآموزی ژئوتکنیک پروژه ساختمانی,گزارش کارآموزی در ساختمان,گزارش کارآموزی در پروژه ساختمانی,دانلود گزارش كارآموزي عمران,دانلود گزارش کارآموزی مطالعات ژئوتکنیک
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد گزارش كارآموزي عمران مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدیرا مشاهده می نمایید .

دانلود گزارش کارآموزی با موضوع مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی،

در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل:


سپاسگزاري

مقدمه

معرفي پروژه

مطالعات ژئوتكنيك

فونداسيون پروژه

آب پاشي روي بتن مگر

طرح اختلاط و بتن ريزي

ويبره

عمل آوري و نگه داري بتن

ستون

تيرها

ژوئن

ميلگردهاي تقويتي

اجراي كنسول (Slab)

بتن ريزي

اجراي پله

آجرچيني

ديوار دو جداره

نعل درگاه

سقف كاذب

تاسيسات

مطالعات ژئوتكنيك

اهداف و كاربرد مطالعات ژئوتكنيك

هدف از تست هاي آزمايشگاهي

شناسايي ساده خاك

نمونه گيري

آزمايش نفوذ استاندارد (SPT)

آزمايش هاي خاك

حدود اتربرگ

الف) تعيين حد رواني خاك (Liquid Limit)

ب) تعيين حد خميري خاك

آزمايش دانه بندي خاك

الف) دانه بندي توسط الك

ب) هيدرومتري (رسوب سنجي، ته نشيني مواد)

آزمايش چگالي خاك (Gs)

آزمايش تك محوري

آزمايش برش مستقيمبخشی از متن گزارش کارآموزی:

معرفي پروژه :

پروژه ساختماني 110 واحدي سازمان همياري شهرداري هاي استان مازندران:

اين واحدهاي مسكوني در حال ساخت، واقع در كمربندي اميركلا، جنب ام ارآي بوده و شامل 2 بلوك شمالي و جنوبي در ساختمان هاي 7 طبقه در زميني به مساحت 5400 متر مربع شروع به ساخت شده است.


البته 50 درصد (2700 مترمربع) از اين زمين به احداث بنا اختصاص داده شده است.

اين مجتمع بزرگ مسكوني، داراي چندين فروشگاه وبانك و امكانات رفاهي ديگر بوده و يك لابي و سالن اجتماعات نيز براي اين طرح در نظر گرفته شده است.


مطالعات ژئوتكنيك:

در ابتدا پس از پاكسازي زمين، محل احداث ساختمان و تعيين بر پروژه محل گودبرداري را با رنگ ريزي مشخص مي نمايند. سپس شروع به گودبرداري كرده و تا ارتفاع موردنظر، خاكبرداري مي نمايند.


در اين پروژه طبق آيين نامه، مطالعات ژئوتكنيك انجام گرفته و پس از بررسي خاك محل و سطح نوسانات آب زير زميني، نظر بر اين قرار گرفت كه براي كاهش سطح آب زير زميني از چاه هاي زهكش استفاده نماييد كه در زير فونداسيون اين ساختمان ها، چاه هايي به قطر 25 سانتي متر حفر شده است و در درون آن ها از سنگ هاي درشت دانه و مخلوط استفاده شده و سپس بر روي اين چاه ها يك فيلتر ماسه تهيه شده و سپس بتن مگر را بر روي آن مي ريزند.


هرگاه فشار آب منفذي و سطح آب زير زميني دچار افزايش گرديده، به وسيله اين چاه ها فشار را كاهش داده و آب را در كناره هاي ساختمان به سمت بيرون هدايت نمود ...