تحقیق نگاشت پايگاه داده به پايگاه داده تحليلي

دانلود تحقیق با موضوع نگاشت پايگاه داده به پايگاه داده تحليلي، در قالب word و در 12 صفحه، قابل ویرایش، شامل: چکیده مقدمه مراحل ساخت پايگاه داده تحليلي معرفي پايتحقیق نگاشت پايگاه داده به پايگاه داده تحليلي|34033003|k-status|نگاشت پايگاه داده به پايگاه داده تحليلي,,مراحل ساخت پايگاه داده تحليلي,پايگاه داده,پايگاه داده چیست,پايگاه داده پیشرفته,جزوه پايگاه داده,کتاب پايگاه داده,طراحی پايگاه داده,ساخت پايگاه داده,اجرای پايگاه داده,کاربردهای پايگاه داده,روش ساخت
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تحقیق نگاشت پايگاه داده به پايگاه داده تحليليرا مشاهده می نمایید .

دانلود تحقیق با موضوع نگاشت پايگاه داده به پايگاه داده تحليلي،
در قالب word و در 12 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

چکیده
مقدمه
مراحل ساخت پايگاه داده تحليلي
معرفي پايگاه داده نمونه
جدول اشخاص
جدول قرارداد
جدول تعهدات
جدول خسارات
طراحي پايگاه داده تحليلي متناظر با پايگاه داده موردنظر
بعد زمان
بعد شخص
بعد تعهدات
خلاصه و نتایج
فهرست منابع


مقدمه تحقیق:
پايگاه داده تحليلي مخزن داده اي مركزي، جمع آوری شده از داده های منابع اطلاعاتی مختلف و احتمالاً ناهمگن، تحت يک ساختار و در محدوده وسيع زمانی می باشد که هدف از ايجاد آن پاسخگويي به پرسش های تحليلی کاربران است. با توجه به اين كه هدف اصلي از ايجاد پايگاه داده تحليلي، تحليل سطح بالا از طريق مديران به منظور تصميم گيري هاي مديريتي مي باشد.

به اين منظور در اين گزارش ابتدا مراحل ساخت پايگاه داده تحليلي بررسي شده و سپس يك پايگاه داده نمونه معرفي شده و پايگاه داده تحليلي متناظر با آن ساخته مي شود. به این ترتیب که هر مرحله و وابستگی آن به مراحل قبلی مشخص شده و پایگاه داده تحلیلی به صورت قدم به قدم ساخته می شود.