پاورپوینت قابلیت های سیاست های راهبردی اقتصادی

دانلود پاورپوینت با موضوع قابلیت های سیاست های راهبردی اقتصادی، در قالب pptx و در 41 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه مفهوم قابلیت های سیاستی تعریف قابلیت های سپاورپوینت قابلیت های سیاست های راهبردی اقتصادی|34050507|k-status|قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی,مفهوم قابلیتهای سیاستی ,تعریف قابلیتهای سیاستی,قابلیت و زنجیره ارزش,انواع مزیت رقابتی,مدلهای شناسایی قابلیتها,قابلیتهای سیاستهای راهبردی,تحقیق قابلیتهای سیاستهای راهبردی اقتصادی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت قابلیت های سیاست های راهبردی اقتصادیرا مشاهده می نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع قابلیت های سیاست های راهبردی اقتصادی،

در قالب pptx و در 41 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه
مفهوم قابلیت های سیاستی
تعریف قابلیت های سیاستی
قابلیت و زنجیره ارزش
انواع مزیت رقابتی
مدل های شناسایی قابلیت ها
انواع قابلیت ها
نتیجه گیریقسمتی از متن پاورپوینت:
درباره قابلیت راهبردیِ سیاست هایِ اقتصادی نمی توان به مفهوم دقیق و یکپارچه ای دست یافت.
البته سیاست و عملکرد یک اقتصاد، بستگی به ترکیبِ انواع منابع و تواناییهای لازم برای بهره برداری درست و بهینه از این منابع دارد.


منابع و توانایی هایی که می توانند منجر به مزیت سیاستی شوند، متناسب با هر کار و فعالیتی متفاوت است. لذا منابع و تواناییها طی زمان تغییر می کنند.


منابع، شایستگی های محوری، قابلیت ها و قابلیت های پویا همگی واژه هایی هستند که مبنای مزیت سیاستگذاریهای اقتصادی می شوند.


قابلیت های سیاستی، از منابع بهره ور اقتصاد و تدابیر فعالان آن نشات می گیرند. و نشانگر فعالیتهایی اند که موجب تفاوت اقتصاد و بنگاهها در یک صنعت خاص از یکدیگر می شوند.


البته تقلید قابلیت ها دشوار است. این نوع منابع همان ترتیبات هدایتیِ فعالیت های اقتصاد و اقدامات نهادها و بنگاه های اقتصادی هستند.


بنابراین، قابلیت های سیاستی در درون تصمیمات، ترتیبات و اقدامات و سازوکارهای اقتصادی، خود را نشان می دهند. لذا پیچیده و دارای ابهام علّی هستند و در نهایت، تقلید و انتقال آن ها دشوار است ...توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع قابلیت های سیاستهای راهبردی اقتصادی می باشد که در حجم 41 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های علوم اقتصادی و مدیریت بازرگانی به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.