برنامه نویسی و طراحی درگاه پرداخت الکترونیکی

فهرست مطالب : فاز اول پروژه : مقدمه عوامل مربوط به درگاه مزایا و معایب عوامل تاثیرگذار نمودار روابط نمودار جریان داده در سطح نمودار جریان داده ها درسطح : - برایبرنامه نویسی و طراحی درگاه پرداخت الکترونیکی|39006839|k-status|عوامل مربوط به درگاه,نمودار جریان داده در سطح,خدمات الکترونیک,کد نویسی درگاه پرداخت,عوامل مربوط به درگاه,پایگاه اطلاعات,کدنویسی(طراحی در سطح مؤلفه),طراحی در سطح کاربر (بدنه اصلی ),آموزش اتصال درگاه پرداخت,پرداخت اینترنتی,پروژه برنامه نویسی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد برنامه نویسی و طراحی درگاه پرداخت الکترونیکیرا مشاهده می نمایید .

فهرست مطالب :

فاز اول پروژه :
مقدمه
عوامل مربوط به درگاه
مزایا و معایب
عوامل تاثیرگذار
نمودار روابط
نمودار جریان داده در سطح
نمودار جریان داده ها درسطح :
- برای دریافت موجودی
- برای انتقال وجه
- برای خریدکارت شارژ
- برای پرداخت قبوض
- برای بروزرسانی
فاز دوم پروژه :
پایگاه اطلاعات
کدنویسی(طراحی در سطح مؤلفه)
طراحی در سطح کاربر (بدنه اصلی )
صفحه اصلی
اخبار
معرفی خدمات
خدمات الکترونیک
- مانده حساب
- انتقال وجه
- پرداخت قبوض
- کارت شارژ
- همراه بانک
سؤالات متداول
نکات ایمنی
درباره ما
ارتباط با ما
بخش ویژه کارمندان :
افزودن مشتری
افزودن اخبار
افزودن مطالب صفحه اصلی
افزودن خدمات
درخواست کارت شارژ
نتیجه

قسمتی از متن :
امروزه برنامه نویسان سایت ها به گستره­ی وسیعی از نرم افزارها و زبانهای برنامه­نویسی دسترسی دارند . نرم افزار مورد استفاده ما در طراحی این درگاه خدماتی PHP می­باشد . علت این انتخاب سرعت بالا , سهولت کار با این نرم افزار , نزدیکی به زبانc و خوانا بودن پیغام خطا در این زبان است.

فاز اول پروژه به جمع آوری اطلاعات در مورد زیرساختهای مؤثر بر سایت ما , رسم نمودارهای ER و DFD برای هر کدام از عوامل تاثیر گذار و سایر پیش نیاز های لازم پرداخته است .

در فاز دوم با سه بخش رو به رو هستیم , که بخش اول به منابع پایگاه اطلاعاتی ما و جداولی که در طراحی سایت به آنها نیاز داریم وفیلدهای هرکدام از جداول و روابط بین فیلدهای یک جدول با سایر جداول پرداخته است . در فصل دوم با صفحات نوشته شده که مجموع آنها سایت ما را تشکیل می­دهند آشنا خواهید شد و نهایتا در فصل سوم با الگوریتم و کدهای مهم هر صفحه و شمای گرافیکی هر صفحه مواجه خواهید شد .