دانلود پاورپوینت فرهنگ ،آداب و رسوم ایل بختیاری

دانلود پاورپوینت با موضوع فرهنگ ،آداب و رسوم ایل بختیاری ، در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: قسمتی از متن: ایل بختیاری ایل بختیاری، از قدیمی‌ترین ادانلود پاورپوینت فرهنگ ،آداب و رسوم ایل بختیاری|39015875|k-status|دانلود پاورپوینت فرهنگ ,آداب و رسوم ایل بختیاری,آداب و رسوم بختیاری ها,آداب و رسوم ایل بختیاری,دانلود تحقیق در مورد آداب و رسوم بختياري,دانلود پاورپوینت معرفی اقوام ایرانی ,دانلود فایل پاورپوینت آداب و رسوم نوروز,پاورپوینت آداب بختیاری
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود پاورپوینت فرهنگ ،آداب و رسوم ایل بختیاریرا مشاهده می نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع فرهنگ ،آداب و رسوم ایل بختیاری،
در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

قسمتی از متن:
ایل بختیاری ایل بختیاری، از قدیمی‌ترین ایلات فلات ایران می‌باشد، که در بخش‌های جنوب‌غربی، غرب و تا حدودی، جنوب ایران زندگی می‌کند. مردم بختیاری یا لرهای بختیاری جزئی از مردم لر بشمار می‌آیند. بختیاری‌ها به گویش بختیاری که یکی از شاخه‌های زبان لری است تکلم می‌کنند. بنا به سرشماری عشایر کوچنده در ۱۳۸۷ تنها ۱۴۰۳۴۲ نفر از بختیاری‌ها هنوز به زندگی عشایری ادامه می‌دهند.

محل سکونت
بختیاری‌ها، در بخشی از استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان، اصفهان و قسمتی از شرق لرستان ساکن هستند.
چهارمحال و بختیاری، شامل: چهار محل، به نام لار، کیار، میزدج، گندمان و سرزمین‌های بختیاری، می‌باشد و از این رو نام آن را چهار محال و بختیاری نامیده‌اند.
سرزمین‌های بختیاری از طرفی شهر سمیرم در استان اصفهان تا شهر دورود در استان لرستان و از طرفی دیگر از شهرستان رامهرمز در استان خوزستان تا شهر داران در استان اصفهان را در بر می‌گیرد.