دانلود پاورپوینت امنیت اطلاعات

، در قالب ppt و در 19 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: فهرست مطالب: مقدمه امنیت پایگاه داده و اطلاعات (Data Security) چیست؟ مفاهیم اصلی امنیت اطلاعات امنیت داده ها بهدانلود پاورپوینت امنیت اطلاعات|39016401|k-status|دانلود پاورپوینت امنیت اطلاعات,دانلود پاورپوینت امنیت اطلاعات,دانلود رایگان پاورپوینت امنیت اطلاعات,دانلود قالب پاورپوینت امنیت اطلاعات,دانلود رایگان پاورپوینت امنیت شبکه,قالب پاورپوینت امنیت شبکه,امنیت اطلاعات ppt,دانلود پاورپوینت در مورد امن,,,
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود پاورپوینت امنیت اطلاعاترا مشاهده می نمایید .

،
در قالب ppt و در 19 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


فهرست مطالب:مقدمه
امنیت پایگاه داده و اطلاعات (Data Security) چیست؟
مفاهیم اصلی امنیت اطلاعات
امنیت داده ها به چهار مفهوم کلی قابل تقسیم است
محرمانگی (Confidentially)
تمامیت(Integrity)
اعتبار و سندیت(Authenticity)
دسترس پذیری (Availability)
مزایای سرمایه گذاری در امنیت اطلاعات
مدیریت خطرات امنیتی
هکرها چه کسانی هستند؟
خصوصیات هکرها
و ....


قسمتی از متن:
امنیت به معنی حفاظت از داده‌ها در مقابل کاربران غیر مجاز است.حصول اطمینان کاربران از مجاز بودن در رابطه با انجام کاری که برای آن تلاش می‌کنند. حفاظت از داده‌ها در مقابل افشای غیرمجاز، تغییر یا تخریب. سیستم نیازمند آگاهی از قیود معینی است که کاربران نباید آنها را نقض کنند.


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینت با موضوع " امنیت اطلاعات " می باشد که در حجم 19 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته کامپیوتر مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.