پاورپوینت گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران)

دانلود پاورپوینت با موضوع گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران)، با فرمت ppt و در 23 اسلاید قابل ویرایش بخشی از پاورپوینت : با توجه به این پاورپوینت گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران)|39029405|k-status|معماری , گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران), دانلود پاورپوینت گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران), پاورپوینت در مورد گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران), تحقیق گزارش کارآموزی م,,,
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران)را مشاهده می نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع گزارش کارآموزی مرمت مسجد شاه (مسجد امام خمینی بازار تهران)،
با فرمت ppt و در 23 اسلاید قابل ویرایش

بخشی از پاورپوینت :

با توجه به این که این اثر یک اثر ملی است و در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است. هرگونه مداخله در امر بازسازی ، نوسازی ،مرمت و حفظ و احیا آن باید بر طبق اصول حفاظتی و مرمتی باشد.
بطور مثال : در تزیینات کاشی بدنه ،در مکان ها یی که یک تایل کاشی با کاشی های اطراف از لحاظ رنگ و فرم اختلاف دارد . در صورتی که شکسته نشده باشد یا آ سیب ندیده باشد نیازی به تعویض نیست مگر تایل کاشی مفقود شده وجود داشته باشد. نوسازی در این موارد پیشنهاد نمی شود .بطور کلی در برخورد با تزیینات قدیم ابتدا به امر تثبیت وضع موجود مورد نظر باشد سپس خوانا سازی ودر آخر‌ درصورت نبود کاشی اقدام به نوسازی ان هم بر طبق طرح اصلی تا آسیبی به طرح کلی وارد نشود.
این مثال در تمام موارد مرمتی صدق می کند که همان اصول :
۱-تثبیت ۲-خوانا سازی درصورت از بین رفتن و مضمحل شدن ۳-نوسازی‌