پاورپوینت کتاب وصایا (فصل نهم) وصیت نامه سیاسی، الهی امام خمینی (ره)

پاورپوینت کتاب وصایا (فصل نهم)( وصیت نامه سیاسی،الهی امام خمینی (ره)) قسمتی از متن : دیدگاه امام خمینی (ره) جهت نمایندگی مجلس شورای اسلامی: وصیت اینجانب به ملت پاورپوینت کتاب وصایا (فصل نهم) وصیت نامه سیاسی، الهی امام خمینی (ره)|40261205|k-status|اسلاید وصیت نامه سیاسی,الهی امام خمینی (ره),پاورپوینت وصیت نامه سیاسی امام خمینی,اسلاید وصیت نامه سیاسی امام خمینی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت کتاب وصایا (فصل نهم) وصیت نامه سیاسی، الهی امام خمینی (ره)را مشاهده می نمایید .

پاورپوینت کتاب وصایا (فصل نهم)( وصیت نامه سیاسی،الهی امام خمینی (ره))

قسمتی از متن :

دیدگاه امام خمینی (ره) جهت نمایندگی مجلس شورای اسلامی:

وصیت اینجانب به ملت در حال و آتیه آن است که با اراده مصمم و تعهد خود به احکام اسلام و مصالح کشور در هر دوره از انتخابات وکلای شرکت کنند.

شرایط نمایندگی :

}تعهد به اسلام و جمهوری اسلامی

}از محرومین و متوسطین جامعه باشند

}از صراط مستقیم منحرف نبوده و به غرب و شرق متمایل نباشند

}به مکتبهای انحرافی گرایش نداشته باشند

}مطلع بر مصالح روز و سیاستهای اسلامی باشند

}به جامعه روحانیت خصوصاً مراجع معظم، وصیت می کنم که خود را از مسائل جامعه خصوصاً مثل انتخابات رئیس جمهور و وکلای مجلس، کنار نکشند و بی تفاوت نباشند.

همه دیدند و نسل آتیه خواهد شنید که دست سیاست بازان پیرو شرق و غرب، روحانیون را که اساس مشروطیت را با زحمات و رنجها بنیان گذاشتند، از صحنه خارج کردند و روحانیون نیز بازی سیاست بازان را خورده و دخالت در امور کشور و مسلمین را خارج از مقام خود انگاشتند و صحنه را به دست غرب زدگان سپردند.