دانلود پاورپوینت آشنایی با گنجی به نام بیت کوین

فهرست مطالب مقدمه تاریخچه ایجاد بیت کوین بیت کوین چیست؟ روش های بدست آوردن بیت کوین ماینرها نحوه فعالیت بیت کوین نحوه قیمت گذاری بیت کوین ویژگی های مهم بیت کویندانلود پاورپوینت آشنایی با گنجی به نام بیت کوین|40279471|k-status|بیت کوین,ارزهای دیجیتال,تاریخچه ایجاد بیت کوین,نحوه قیمت گذاری بیت کوین,دلایل شهرت بیت کوین,معایب بیت کوین
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود پاورپوینت آشنایی با گنجی به نام بیت کوینرا مشاهده می نمایید .

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه ایجاد بیت کوین

بیت کوین چیست؟

روش های بدست آوردن بیت کوین

ماینرها

نحوه فعالیت بیت کوین

نحوه قیمت گذاری بیت کوین

ویژگی های مهم بیت کوین

دلایل شهرت بیت کوین

دیدگاه حقوقی نسبت به بیت کوین

معایب بیت کوین

منابع

مقدمه


پس از بحران سال 2008 عده ای به این فکر افتادند تاپول دیجیتالیرا خلق کنند که تنها در بستردیجیتالو به صورت متمرکز فعالیت کند ، در راستای رسیدن به این هدفبیت کوینbitcoinدر قالب یک اختراع فرعی به عنوان یک واحدارزی دیجیتالیبه دنیا معرفی شد با این تفاوت که این نوعارزوارزهای مشابهکه پس از آن به وجود آمدند به صورت غیر متمرکز فعالیت می کنند .

در حالی که تنها10 سال از ایجاد اینارزها گذشته بود یعنی در سال 2018با رسیدن قیمتبیت کوینبه 13 هزار دلار اینارز دیجیتالیمورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت و همچنان امروزه نیز افراد بیشتریبه سوی این نوعارزجذب شده و ترغیب به انجام معامله دربازار دیجیتالمی شوند .

بیت کوینبه نوعی سردمدارارز های دیجیتالپس از خود می باشد ، تمام ارز های دیجیتال موجود در بازار پس از آن به وجود آمده اند و تحت تاثیر شدید اینارزمی باشند و قیمت و نحوه میزانخریدوفروش بیت کوینبه شدت بر روی بازار سایرارز های دیجیتالیموجود تاثیر گذار است .

با داشتن بیت کوین، انگارطلادر اختیار دارید. به این معنا که بیت کوین‌ها مانند طلا دارای ارزش هستند و قابلیتمعاملهدارند. بعضی از خرده‌فروشی‌ها و کسب و کارها، بیت کوین را به عنوان روشی برای پرداخت در نظر می‌گیرند.

و......

فایل پاورپوینت 27 اسلاید